Legenda:

Filmy Wydarzenia

9 czerwca

piątek

18:30
20:00
Perturbator + Nightrun87

Godzina: 20:00

Miejsce:

Kategoria:

10 czerwca

sobota

13:00
Bone Tomahawk

Godzina: 13:00

Miejsce:

Kategoria: ,

16:00
W zakolu rzeki

Godzina: 16:00

Miejsce:

Kategoria: ,

18:30
18:30
20:30
21:00
The Room

Godzina: 21:00

Miejsce:

Kategoria: ,

11 czerwca

niedziela

15:00
Waleria i tydzień cudów

Godzina: 15:00

Miejsce:

Kategoria: ,

17:30
Królowie lata

Godzina: 17:30

Miejsce:

Kategoria: ,

19:30
Śmiertelnie proste

Godzina: 19:30

Miejsce:

Kategoria: ,

20:00
Suspiria

Godzina: 20:00

Miejsce:

Kategoria: ,

22:00
Złodziej

Godzina: 22:00

Miejsce:

Kategoria: , ,

22:00
Co robimy w ukryciu

Godzina: 22:00

Miejsce:

Kategoria: , ,

12 czerwca

poniedziałek

16:00
Śmierć jeździ konno

Godzina: 16:00

Miejsce:

Kategoria: ,

17:30
18:00
Klątwa Doliny Węży

Godzina: 18:00

Miejsce:

Kategoria: ,

19:00
Valhalla Rising

Godzina: 19:00

Miejsce:

Kategoria: ,

20:30
Seksmisja

Godzina: 20:30

Miejsce:

Kategoria: ,

22:15
Blue Ruin

Godzina: 22:15

Miejsce:

Kategoria: ,

22:00
Terminator

Godzina: 22:00

Miejsce:

Kategoria: ,

13 czerwca

wtorek

12:00
Pan Kleks w kosmosie

Godzina: 12:00

Miejsce:

Kategoria: ,

15:30
Carrie

Godzina: 15:30

Miejsce:

Kategoria: ,

17:00
Ćma barowa

Godzina: 17:00

Miejsce:

Kategoria: ,

17.30
W przebraniu mordercy

Godzina: 17.30

Miejsce:

Kategoria: ,

18:00
Niezwykły dwugłowy przeszczep

Godzina: 18:00

Miejsce:

Kategoria: ,

19:00
Zapaśnik

Godzina: 19:00

Miejsce:

Kategoria: ,

19:30
Chuck Norris kontra komunizm

Godzina: 19:30

Miejsce:

Kategoria: ,

20:00
Królowa krwi

Godzina: 20:00

Miejsce:

Kategoria: ,

22:00
Maniak

Godzina: 22:00

Miejsce:

Kategoria: ,

22:00
Żyć i umrzeć w Los Angeles

Godzina: 22:00

Miejsce:

Kategoria: ,

14 czerwca

środa

14:00
Za garść dolarów

Godzina: 14:00

Miejsce:

Kategoria: ,

18:00
Rewind This!

Godzina: 18:00

Miejsce:

Kategoria: ,

19:00
Blacula

Godzina: 19:00

Miejsce:

Kategoria: ,

21:15
Mózg, który nie może umrzeć

Godzina: 21:15

Miejsce:

Kategoria: ,

22:00
Hardware

Godzina: 22:00

Miejsce:

Kategoria: , ,

23:15
Coś za mną chodzi

Godzina: 23:15

Miejsce:

Kategoria: ,

15 czerwca

czwartek

13:00
Lody na patyku

Godzina: 13:00

Miejsce:

Kategoria: ,

14:00
16:00
Stridulum

Godzina: 16:00

Miejsce:

Kategoria: ,

16:00
16:30
Spotkanie z Tomaszem Knapikiem

Godzina: 16:30

Miejsce:

Kategoria:

19:30
Samurai Cop – czyta Tomasz Knapik

Godzina: 19:30

Miejsce:

Kategoria: ,

22:00
He Walked by Night

Godzina: 22:00

Miejsce:

Kategoria: ,

22:00
Raid

Godzina: 22:00

Miejsce:

Kategoria: , ,

16 czerwca

piątek

20:00
THE ROOM – CZYTA TOMASZ KNAPIK

Godzina: 20:00

Miejsce:

Kategoria:

17:15
20:00
The Warriors

Godzina: 20:00

Miejsce:

Kategoria: ,

17 czerwca

sobota

Seans Ukryty

Godzina:

Miejsce:

Kategoria: , ,

20. Festiwal Filmów Kultowych, Gdańsk, 9-17 czerwca 2017 r.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zaprojektowane i zaprogramowane przez TruStudio

20 Festiwal Filmów Kultowych

20 Festiwal Filmów Kultowych